Forum of Avril´s Forbidden Roses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenieAvrilOnline.Org

 

 Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
LauraGabrieli

LauraGabrieli


Počet príspevkov : 2
Reputation : 0
Registration date : 20.02.2011

Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) Empty
OdoslaťPredmet: Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin)   Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) EmptyNe február 20, 2011 8:54 pm

V prvom rade mojej osobnej ospravedlnenie za slovenskú, som pomocou on-line tlmočník, ale potom sa preložia do angličtiny správy.

Som brazílskej a ja som súčasťou brazílskeho fan stránky, a nedávno sme www.byavrillavigne.com zverejniť nasledujúce skeny z Bravo, ja viem, že sken sú v českom jazyku, ale dúfam, že chápete:

http://avrilonline.org/gallery/thumbnails.php?album=786

Niekoľko brazílski fanúšikovia sú zvedaví, čo je v preverovaní, ale bohužiaľ nepoznám žiadneho noa prekladateľ, ktorý pozná jazyk, takže som sa opýtať niekoho preložiť celý obsah alebo aspoň zhrnutie tohto v angličtine.


Už, vďaka.

---------------

English:

First of all, my personal apology for the Slovak, I'm using an online translator, but then I'm gonna translate the message into English.

I'm Brazilian and I'm part of a Brazilian fan site, www.byavrillavigne.com and recently we disclose the following scans from Bravo magazine, I know that the scans are in Czech, but I hope you understand:

http://avrilonline.org/gallery/thumbnails.php?album=786

Several of the Brazilian fans are curious to know what is the scans about, but unfortunately we don't know any translator who understands the language, so I ask someone to translate the entire content or at least a summary of this in English.

Thank you.

Návrat hore Goto down
LauraGabrieli

LauraGabrieli


Počet príspevkov : 2
Reputation : 0
Registration date : 20.02.2011

Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin)   Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) EmptyUt február 22, 2011 11:11 pm

Please! Help Me guys!
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin)   Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) EmptyUt marec 08, 2011 12:03 am

HELLO LauraGabrieli Smile

Are you still interesting in translation of the text from Czech Bravo?
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Sponsored content





Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin)   Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin) Empty

Návrat hore Goto down
 
Nápoveda: Preklad Bravo Magazín (Help, Bravo Magazin)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum of Avril´s Forbidden Roses :: Help-
Prejdi na: