Forum of Avril´s Forbidden Roses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenieAvrilOnline.Org

 

 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!

Goto down 
+8
teniska
rocks-avril
Zuzik
kvalka
Bajinecka77
Claire
JeSs
Majka
12 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySt apríl 01, 2009 1:01 am

Čo hovoríte na to, keby sme pre Vás zriadili online obchod s Abbey Dawn oblečením??? Na našich stránkach avril-only.com ????? Veci by sme posielali do Slovenskej Českej republiky.... Prosím napíšte svoj názor, či sa Vám to páči a či by ste si niečo objednali.... pretože zriadenie tohoto online obchodu závisí LEN NA VÁS!
A tiež by som bola rada, keby ste mi napísali aj to, ktoré konkrétne veci z Abbey Dawn sa Vám páčia najviac..... či už sú to tričká, doplnky proste všetko Smile
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySt apríl 01, 2009 1:39 pm

Já myslím, že je to dobrý nápad a že by se to chytlo. Nějaký český web s Abbey Dawn už existuje (abbey-dawn.cz), ale podle mě by na některých těch cenách mohli trochu ubrat..myslím, že to má smysl.. pink star
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySt apríl 01, 2009 11:17 pm

No aj podľa mna sú na abbey-dawn.cz dosť vysoké ceny... ako fakt, to si už môžem rovno objdnať z ebay.com a tam je aspoň väčší výber.... veď ja si z ebay.com aj objednávam a mám s tým dobré skúsenoti do max. 10 dní mi vždy prijde to čo si objednám.... a som naozaj spokojná Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 737816
No ale viem, že mnohým by sme to zľahčili keby otvoríme online shop.... a mnohým aj splnili sny Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 684560
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyŠt apríl 02, 2009 10:44 am

Majka napísal:
No aj podľa mna sú na abbey-dawn.cz dosť vysoké ceny... ako fakt, to si už môžem rovno objdnať z ebay.com a tam je aspoň väčší výber.... veď ja si z ebay.com aj objednávam a mám s tým dobré skúsenoti do max. 10 dní mi vždy prijde to čo si objednám.... a som naozaj spokojná Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 737816
No ale viem, že mnohým by sme to zľahčili keby otvoríme online shop.... a mnohým aj splnili sny Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 684560
Jo, objednáváš z eBay? A kolik celkem platíš?
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyŠt apríl 02, 2009 2:10 pm

Nicky napísal:
Majka napísal:
No aj podľa mna sú na abbey-dawn.cz dosť vysoké ceny... ako fakt, to si už môžem rovno objdnať z ebay.com a tam je aspoň väčší výber.... veď ja si z ebay.com aj objednávam a mám s tým dobré skúsenoti do max. 10 dní mi vždy prijde to čo si objednám.... a som naozaj spokojná Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 737816
No ale viem, že mnohým by sme to zľahčili keby otvoríme online shop.... a mnohým aj splnili sny Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 684560
Jo, objednáváš z eBay? A kolik celkem platíš?

Hej objednávam IBA z ebay Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 305118
No ceny sú dobré, keď vystihneš nejakú dobrú vec za dobrú sumu, ja som si napr. teraz objednala toto tričko Smile.... platila som zaň asi 400 sk a poštovné ma vyšlo asi 200 sk Smile
Takže asi tak Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 214258 .....ale ja si fakt nesťažujem Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 9061
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyŠt apríl 02, 2009 6:39 pm

Majka napísal:
Nicky napísal:
Majka napísal:
No aj podľa mna sú na abbey-dawn.cz dosť vysoké ceny... ako fakt, to si už môžem rovno objdnať z ebay.com a tam je aspoň väčší výber.... veď ja si z ebay.com aj objednávam a mám s tým dobré skúsenoti do max. 10 dní mi vždy prijde to čo si objednám.... a som naozaj spokojná Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 737816
No ale viem, že mnohým by sme to zľahčili keby otvoríme online shop.... a mnohým aj splnili sny Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 684560
Jo, objednáváš z eBay? A kolik celkem platíš?

Hej objednávam IBA z ebay Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 305118
No ceny sú dobré, keď vystihneš nejakú dobrú vec za dobrú sumu, ja som si napr. teraz objednala toto tričko Smile.... platila som zaň asi 400 sk a poštovné ma vyšlo asi 200 sk Smile
Takže asi tak Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 214258 .....ale ja si fakt nesťažujem Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 9061
Pěkné tričo? Wow, "jen" 200? To je dobrý.. Wink Když si vezmu, že to bylo z Ameriky..dobrý poštovný.. Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 205130
Návrat hore Goto down
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySo apríl 04, 2009 9:04 pm

Na webu jsem četla, že by jsi potřebovala vědět, o jaké Abbey Dawn kousky by jsme měli největší zájem, takže tady dávám obrázky, o co konkrétního bych měla zájem já..
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 774110 Omlouvám se, je toho dost.. Very Happy Ale i tak bylo těžké vybírat.. Very Happy
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43328435
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41373160
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41373981
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41374070
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41374125
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43327946
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 42550571Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41625927Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41625886
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378118
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378135
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378218
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43152984
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378180
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43152951
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPo apríl 06, 2009 12:22 am

Nicky napísal:
Na webu jsem četla, že by jsi potřebovala vědět, o jaké Abbey Dawn kousky by jsme měli největší zájem, takže tady dávám obrázky, o co konkrétního bych měla zájem já..
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 774110 Omlouvám se, je toho dost.. Very Happy Ale i tak bylo těžké vybírat.. Very Happy
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43328435
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41373160
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41373981
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41374070
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41374125
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43327946
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 42550571Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41625927Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41625886
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378118
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378135
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378218
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43152984
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 41378180
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 43152951


No super! ĎAKUJEM !!!!! Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871
Som rada, že si si našla nejaký čas a napísala si Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 305118
Budem sa snažiť niečo z toho zohnať Wink
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPo apríl 06, 2009 12:23 am

Ahojky! A ešte by som chcela vedieť aké veľkosti by som mala objednávať???
S,M,L,XL......
pls dajte vedieť Smile




A ešte jedna poznámka: všetky veci aj v detailoch nájdete na našej stránke Abbey Dawn stránke Smile


Naposledy upravil Majka dňa Po apríl 06, 2009 3:02 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Cena AD v našom online shope:   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPo apríl 06, 2009 3:00 pm

zdá sa Vám veľa, ak by jedno tričko z Abbey Dawn stálo okolo 450 sk /// 400 kč /// 15 euro???
Pretože mám pocit, že nižšie ceny už nenájdem...
Len chcem vedieť, či by ste mali záujem...

A len tak mimochodom, dnes mi prišlo ďalšie tričko z Abbey Dawn Smile
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPo apríl 06, 2009 5:54 pm

400,- Kč je podle mě dobrý..bude někdy i slevové období? Very Happy Ne, pardon, podle mě je to dobrý..jo, moje velikost je S.. Wink
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyUt apríl 07, 2009 4:46 pm

Oki, ja sa budem snažiť dať ten shop do pohybu čo najskôr Smile Zatiaľ objednám menej vecí a uvidím ako to pôjde, ak bude všetko fajn, objednám ďalšie veci, ak nie tak online shop nebude...
Sama neviem čo mám čakať, ale snáď sa to ted popredá Smile
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Claire
...
...
Claire


Počet príspevkov : 111
Age : 31
Location : Nymburský kraj
Reputation : 15
Registration date : 21.03.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi apríl 10, 2009 3:34 pm

no popravdě já bych to uvítala a byla bych moc ráda. co se týče těch cen, na a-d.cz sou podle mě přehnaný, ale tak co já vím jaký jsou náklady.

já bych měla určitě zájem o tyhle kousky:
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Abbeydawncat9-23 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Abbeydawncat4-23 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Abbeydawncat4-16 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Abbeydawncat4-17
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871
Návrat hore Goto down
http://nataliakills.net/
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySo apríl 11, 2009 9:39 pm

S tou druhou mikinou jsme na tom stejně..ta je teďka nová, že? Je úplně úžasná!! Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 446183
Návrat hore Goto down
Claire
...
...
Claire


Počet príspevkov : 111
Age : 31
Location : Nymburský kraj
Reputation : 15
Registration date : 21.03.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySt máj 06, 2009 8:16 pm

Tahle mikina mě fakt dostala Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871

jinak už se na tom shopu nějak pracuje nebo to zmrzlo? já si myslím, že se vám ozvalo dost lidí ne??
Návrat hore Goto down
http://nataliakills.net/
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptySt máj 06, 2009 11:53 pm

h!hi92 napísal:
Tahle mikina mě fakt dostala Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871

jinak už se na tom shopu nějak pracuje nebo to zmrzlo? já si myslím, že se vám ozvalo dost lidí ne??

Hej tá mikina je skvelá Smile Páči sa mi... Áno áno pracuje sa na tom ale pomaly..... chápeš, je to komplikované. Zháňam nejaké peniaze, aby som mohla nakúpiť veci.... ak zoženiem ešte niečo, tak začnem objednávať Smile) dúfam, že to bude už čoskoro Wink drž palce Smile
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi máj 15, 2009 5:16 pm

Taky už jsem si říkala..už se těším.. I love you
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: SUPER SPRÁVA   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPo jún 01, 2009 11:54 pm

Náš INTERNETOVÝ OBCHOD S ABBEY DAWN, sa presúva do ĎAĽŠEJ FÁZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V priebehu tohto týždňa sa chystám objednávať prvé veci!!!!

Ak sa veci budú dobre predávať, objednám ďalšie, a stále dookola.... keď sa predajú, objednám ďalšie a zasa a zasa a zasa....

Takže v priebehu najbližších dní čakajte ďalšie pozitívne informácie....
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Bajinecka77

avatar


Počet príspevkov : 11
Reputation : 0
Registration date : 09.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: ..   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyŠt september 10, 2009 1:09 am

Chtelo by to nu ale chtelo by to aby v shopu bylo upe wsechno pac kazdej chce neco..
Návrat hore Goto down
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyŠt september 10, 2009 7:10 pm

h!hi92 napísal:
Tahle mikina mě fakt dostala Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871 Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 186871

jinak už se na tom shopu nějak pracuje nebo to zmrzlo? já si myslím, že se vám ozvalo dost lidí ne??

moc hezká xD
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
Zuzik
...
...
Zuzik


Počet príspevkov : 20
Reputation : 0
Registration date : 11.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi september 11, 2009 2:20 pm

Majka napísal:
zdá sa Vám veľa, ak by jedno tričko z Abbey Dawn stálo okolo 450 sk /// 400 kč /// 15 euro???
Pretože mám pocit, že nižšie ceny už nenájdem...
Len chcem vedieť, či by ste mali záujem...

A len tak mimochodom, dnes mi prišlo ďalšie tričko z Abbey Dawn Smile

Zas tak hrozná částka to není, ale levné taky ne, ale asi není divu, že ty ceny níž nepůjdou Sad Koupila bych si za tu cenu jenom fakt takové tričko, které by se mi hodně líbilo Wink Tak snad se sortiment brzy rozšíří Wink
Návrat hore Goto down
rocks-avril
...
...
rocks-avril


Počet príspevkov : 36
Age : 29
Location : Prague
Reputation : 1
Registration date : 04.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi september 11, 2009 4:16 pm

jo ten ad shop je určitě moc bezva nápad,akorát vždycky když sme se tam podívala tak tam skoro nic nebylo k nabídnutí...ale jinak je to vážně super
Návrat hore Goto down
http://www.bestdamnavril.blog.cz
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi september 11, 2009 5:23 pm

Majka napísal:
Nicky napísal:
Majka napísal:
No aj podľa mna sú na abbey-dawn.cz dosť vysoké ceny... ako fakt, to si už môžem rovno objdnať z ebay.com a tam je aspoň väčší výber.... veď ja si z ebay.com aj objednávam a mám s tým dobré skúsenoti do max. 10 dní mi vždy prijde to čo si objednám.... a som naozaj spokojná Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 737816
No ale viem, že mnohým by sme to zľahčili keby otvoríme online shop.... a mnohým aj splnili sny Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 684560
Jo, objednáváš z eBay? A kolik celkem platíš?

Hej objednávam IBA z ebay Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 305118
No ceny sú dobré, keď vystihneš nejakú dobrú vec za dobrú sumu, ja som si napr. teraz objednala toto tričko Smile.... platila som zaň asi 400 sk a poštovné ma vyšlo asi 200 sk Smile
Takže asi tak Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 214258 .....ale ja si fakt nesťažujem Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! 9061

thle tričko je jedno z mých nejoblíbenějších, zamilovala jsem si ho od první chvíle :-*
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
Zuzik
...
...
Zuzik


Počet príspevkov : 20
Reputation : 0
Registration date : 11.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi september 11, 2009 5:52 pm

Jinak nevíte někdo, jak je to s objednáváním přes Ebay a jak se to vlastně platí?
Návrat hore Goto down
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! EmptyPi september 11, 2009 6:32 pm

Zuzik napísal:
Jinak nevíte někdo, jak je to s objednáváním přes Ebay a jak se to vlastně platí?

tak to ti neporadim, nemam s tim zadnou zkusenost Sad...ale vim ze je tam nakej paypall..nebo co Sad Very Happy
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
Sponsored content





Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!   Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!! Empty

Návrat hore Goto down
 
Abbey Dawn online obchod na našich stránkach!!!
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Abbey Dawn Hodinky
» Interview o Abbey Dawn

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum of Avril´s Forbidden Roses :: Avril´s Fashion & Abbey Dawn-
Prejdi na: