Forum of Avril´s Forbidden Roses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenieAvrilOnline.Org

 

 VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)

Goto down 
+9
rocks-avril
Zuzik
kvalka
teniska
Bajinecka77
Domča
Claire
Maaya
Majka
13 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 04, 2009 5:09 pm

Napíšte, alebo pošlite vašu zbierku kolekcie BLACK STAR - Avrilinej prvej vône!
Páči sa Vám vôňa? Napíšte nám všetko čo si myslíte!
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Maaya
...
...
avatar


Počet príspevkov : 29
Reputation : 4
Registration date : 04.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: :(   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 04, 2009 9:22 pm

já ne Sad ale stráášně bych ho chtěla xD ten parfém xD musí krásně vonět Smile má s nim někdo zkušenosti?
Návrat hore Goto down
Claire
...
...
Claire


Počet príspevkov : 111
Age : 31
Location : Nymburský kraj
Reputation : 15
Registration date : 21.03.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyNe september 06, 2009 8:01 pm

Já jí totálně miluju, vždycyk si myslim že jí na sobě ještě nemam dost a voněla bych se snad do nekončna.

Mám jenom parfém - 100 ml
Návrat hore Goto down
http://nataliakills.net/
Domča
...
...
Domča


Počet príspevkov : 143
Reputation : 3
Registration date : 06.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyNe september 06, 2009 9:28 pm

Ještě taky nic nemám, ale v nejbližší době se chystám koupit si ten parfém protože voní nádherně Smile
Návrat hore Goto down
Bajinecka77

avatar


Počet príspevkov : 11
Reputation : 0
Registration date : 09.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: ááá   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyŠt september 10, 2009 1:04 am

Pristííí tejden si jedu plo tu wonawku...Mate ji nikdo???urcite uz wsici co:D woni hezky??Smile)
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyŠt september 10, 2009 1:41 am

Bajinecka77 napísal:
Pristííí tejden si jedu plo tu wonawku...Mate ji nikdo???urcite uz wsici co:D woni hezky??Smile)

vonia nááááááádherne Smile ja som s ňou úplne spokojná Smile už som jednu celú minula, takže si idem kúpiť ďalšiu fľaštičku Very Happy
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Bajinecka77

avatar


Počet príspevkov : 11
Reputation : 0
Registration date : 09.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyŠt september 10, 2009 1:30 pm

affraid jejda:D Jááá uz chci takyyy nemuzu se dockat:D A mas i to telowí mlíko bo neco?? Asi myslim ze chci wsechno:D
Návrat hore Goto down
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Úžasná   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyŠt september 10, 2009 5:29 pm

Vůni Black Star mám od léta asi týden po vydání u nás v obchodech,mám střední a jsem s ní šíleně spokojená,nádherně voní,je děsně jemná a svěží,určitě všem doporučuji,ale šetřím si ji na zvláštní příležitosti,protože není tolik financí na další lahvičky Smile
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: voní dokonale!   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyŠt september 10, 2009 7:08 pm

já ji mám též xD..ale jen 15 ml..ale zatim mi to stačí vonim se do školy..a během dne jí cítím..a to mi pomáhá ve škole přežít..fakt..sem s ni moc spokojena..voni opravdu nádherně...jestli v obchodech objevim i sprchová mléka gely..apod..tak si je koupim xD
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
Zuzik
...
...
Zuzik


Počet príspevkov : 20
Reputation : 0
Registration date : 11.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 2:26 pm

Moc bych chtěla celou tu sadu, ale zatím jsem viděla jenom sady, kde má parfém třeba jenom 15 ml, což mi příjde strašně málo a chtěla bych sadu, kde bude 100 ml parfém + těl. mléko atd., ale to se asi nedočkám VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 968896
Návrat hore Goto down
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 3:38 pm

Zuzik napísal:
Moc bych chtěla celou tu sadu, ale zatím jsem viděla jenom sady, kde má parfém třeba jenom 15 ml, což mi příjde strašně málo a chtěla bych sadu, kde bude 100 ml parfém + těl. mléko atd., ale to se asi nedočkám VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 968896

wow, tak to bude drahý Smile... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
rocks-avril
...
...
rocks-avril


Počet príspevkov : 36
Age : 29
Location : Prague
Reputation : 1
Registration date : 04.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 3:57 pm

ten parfem voní fakt užasně akorát mi příde že strašně rychle vyprchá...se navonim a za 5minut už tam skoro nic necejtim...máte to taky tak?
Návrat hore Goto down
http://www.bestdamnavril.blog.cz
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 5:29 pm

rocks-avril napísal:
ten parfem voní fakt užasně akorát mi příde že strašně rychle vyprchá...se navonim a za 5minut už tam skoro nic necejtim...máte to taky tak?

fakt? tak to já to teda tak nemám Very Happy...já to cítím celý den ve škole...a i když přijdu domu tak to pořád cítím..a to se stříkám jen ráno...víš čim to asi bude?..oni se totiž čichový bunky po chvíli otupí, což znamená, že ty to třeba necítíš, ale když k tobě přijde nějaký člověk, tak to hned ucítí. Nebo jiná situace: přijdeš do místnosti, kde bude hnusnej vzduch, nejdřív ti to bude vadit, ale po pár minutách to přestaneš cítit, ale když přijde do tý místnosti novej člověk, tak to bude smrdet zase jemu...a po chvíli to přestane..xD:D
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
Zuzik
...
...
Zuzik


Počet príspevkov : 20
Reputation : 0
Registration date : 11.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 5:49 pm

Jo jo, taky mám parfém a vůbec ho necítím a pak ke mě příjde třeba mamka a řekne, že pěkně voním VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 737816 a kdybych to i já pořád cítila, asi by mi to začalo vadit VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 350811
Návrat hore Goto down
Zuzik
...
...
Zuzik


Počet príspevkov : 20
Reputation : 0
Registration date : 11.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 5:50 pm

Ale jinak bych strašně ráda věděla, jak voní Black Star, ještě jsem se s ním nikde nesetkala a vzorek z jejich oficiálních stránek mi nepřišel rain
Návrat hore Goto down
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Sada   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPi september 11, 2009 7:50 pm

Taky bych brala tu sadu,viděla jsem na aukru,ale zatím jsem se neodhodlala si pořídit...nevím,no,možná bych mohla někomu říct o dárek Very Happy
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptySo september 12, 2009 12:22 am

Tak jsem si přečetla na jednom blogu:
[center]První parfém Avril Lavigne Black Star, udělal víc než bylo potřeba. Avril se díky růžovému parfému ve tvaru hvězdy stala ještě více populárnější, než byla do teď. Avril takový prodej sama nečekala: ,,Docela jsem byla šokovaná, jak rychle Black Star mizí z parfumériích a objednávají se další a další. Takový zájem jsem nečekala a řeknu vám, že mě to moc těší." prozradila v jednom rozhovoru pro zahraniční magazín. Pravda je, že Black Star úžasně voní a oblíbili si ho i ti, kteří fanynkou Avril vůbec nejsou. Díky reklamám v televizi, v časopisech, v parfumériích a po internetu je Avril o další stupně výš, k těm nejlepším star!!!

Ani se nedívím,že je to tak oblíbené,vždyť ta vůně je úžasná a člověka už na první pohled a čuchnutí zaujme Smile
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptySo september 12, 2009 2:13 am

Zuzik napísal:
Ale jinak bych strašně ráda věděla, jak voní Black Star, ještě jsem se s ním nikde nesetkala a vzorek z jejich oficiálních stránek mi nepřišel rain

ani mne VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 853611
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptySo september 12, 2009 10:57 am

Majka napísal:
Zuzik napísal:
Ale jinak bych strašně ráda věděla, jak voní Black Star, ještě jsem se s ním nikde nesetkala a vzorek z jejich oficiálních stránek mi nepřišel rain

ani mne VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 853611

to je divny, me prisel Razz Smile
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptySo september 12, 2009 2:52 pm

kvalka napísal:
Majka napísal:
Zuzik napísal:
Ale jinak bych strašně ráda věděla, jak voní Black Star, ještě jsem se s ním nikde nesetkala a vzorek z jejich oficiálních stránek mi nepřišel rain

ani mne VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 853611

to je divny, me prisel Razz Smile

mě taky Smile
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptySo september 12, 2009 2:53 pm

teniska napísal:
kvalka napísal:
Majka napísal:
Zuzik napísal:
Ale jinak bych strašně ráda věděla, jak voní Black Star, ještě jsem se s ním nikde nesetkala a vzorek z jejich oficiálních stránek mi nepřišel rain

ani mne VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 853611

to je divny, me prisel Razz Smile

mě taky Smile

ale vlastně,jestli si psala až někdy teď,tak už není taková šance no....
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPo september 14, 2009 6:38 pm

teď mi přišla se soutěže kabelka AL-Black Star...děsně krásná,prostě úžasná...taková jen tak do ruky na mobil,peníe,klíče a kapesníky jako stvořená...a úžasná VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 186871
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
kvalka
...
...
kvalka


Počet príspevkov : 615
Age : 29
Location : Jižní Čechy
Reputation : 14
Registration date : 02.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPo september 14, 2009 7:37 pm

teniska napísal:
teď mi přišla se soutěže kabelka AL-Black Star...děsně krásná,prostě úžasná...taková jen tak do ruky na mobil,peníe,klíče a kapesníky jako stvořená...a úžasná VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 186871

myslíš to rockový psaníčko?....už jste někdo viděl BS produkty (myslim tělová mléka, deodoranty apod.) v českých obchodech? Smile


Naposledy upravil kvalka dňa Po september 14, 2009 7:38 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://hot-cold.blog.cz
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPo september 14, 2009 7:38 pm

kvalka napísal:
teniska napísal:
teď mi přišla se soutěže kabelka AL-Black Star...děsně krásná,prostě úžasná...taková jen tak do ruky na mobil,peníe,klíče a kapesníky jako stvořená...a úžasná VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 186871

myslíš to rockový psaníčko?....už jste někdo viděl BS produkty (myslim tělová mlékě, deodoranty apod.) v českých obchodech? Smile

jj to myslím Smile
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
teniska
...
...
teniska


Počet príspevkov : 599
Age : 29
Reputation : 11
Registration date : 03.09.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) EmptyPo september 14, 2009 7:38 pm

kvalka napísal:
teniska napísal:
teď mi přišla se soutěže kabelka AL-Black Star...děsně krásná,prostě úžasná...taková jen tak do ruky na mobil,peníe,klíče a kapesníky jako stvořená...a úžasná VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) 186871

myslíš to rockový psaníčko?....už jste někdo viděl BS produkty (myslim tělová mlékě, deodoranty apod.) v českých obchodech? Smile

a ty produkty BS by ani v ČR být neměli ne?...Já je viděla jenom na aukru
Návrat hore Goto down
http://poznavam-tenisku.blog.cz
Sponsored content





VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) Empty

Návrat hore Goto down
 
VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Black Star - behind the scene
» "Keep Holding On" alebo "Alice"????

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum of Avril´s Forbidden Roses :: Avril´s Fashion & Abbey Dawn-
Prejdi na: