Forum of Avril´s Forbidden Roses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenieAvrilOnline.Org

 

 VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)

Goto down 
+9
rocks-avril
Zuzik
kvalka
teniska
Bajinecka77
Domča
Claire
Maaya
Majka
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 EmptySt marec 17, 2010 8:44 pm

h!hi napísal:
Nicky napísal:
Já mám parfém 3Oml, tělové mléko a taštičku posetou cvokama VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 186871 ..všecho z dárkové kazety Wink Parfém už mám podruhý, poprvý jsem měla 15ml.. Wink
tu chcu takyyy Rolling Eyes

aj ja by som pristala na tú taštiťku Smile Na obrázku vypadá božsky Smile
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
JeSs
...
...
JeSs


Počet príspevkov : 53
Reputation : 8
Registration date : 29.08.2008

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 EmptySt marec 17, 2010 10:37 pm

Majka napísal:
h!hi napísal:
Nicky napísal:
Já mám parfém 3Oml, tělové mléko a taštičku posetou cvokama VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 186871 ..všecho z dárkové kazety Wink Parfém už mám podruhý, poprvý jsem měla 15ml.. Wink
tu chcu takyyy Rolling Eyes

aj ja by som pristala na tú taštiťku Smile Na obrázku vypadá božsky Smile
Taky se mi strašně líbila, když jsem jí poprvý viděla, a jsem hrozně ráda, že jí mám Wink
Návrat hore Goto down
Domio

avatar


Počet príspevkov : 3
Reputation : 0
Registration date : 17.05.2010

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 EmptyPo máj 17, 2010 8:34 pm

Vlastním parfúm Smile Smile Vonia priam úžastne,, Prosím neviete kde sa dajú zakúpiť jej ostatné vecičky ?? VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 328757 Question Question Question I love you
Návrat hore Goto down
Majka
...
...
Majka


Počet príspevkov : 275
Age : 35
Location : In My World
Reputation : 16
Registration date : 03.05.2008

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 EmptyUt máj 18, 2010 12:34 pm

no na www.ebay.com kúpiš od Avril snáď všetko Smile
Návrat hore Goto down
http://avrilonline.org
Papája

Papája


Počet príspevkov : 14
Age : 30
Location : ČR
Reputation : 2
Registration date : 09.08.2009

VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 EmptySo december 11, 2010 12:29 pm

To já jsem měla parfém (ten malý, a pak i půlku většího od tety Very Happy), ale už je vypotřebovaný, stále mám ten sprchový gel a tělové mléko Smile

čekám na Vánoce, doufám, že parfém dostanu znovu Smile
Návrat hore Goto down
http://papaja1.blog.cz
Sponsored content





VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)   VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....) - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
VLASTNÍTE PARFÉM BLACK STAR, alebo NEJAKÚ INÚ VEC Z BLACK STAR KOZMETIKY? (telové mlieko, deodornat....)
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Black Star - behind the scene
» "Keep Holding On" alebo "Alice"????

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum of Avril´s Forbidden Roses :: Avril´s Fashion & Abbey Dawn-
Prejdi na: